• VALVOLINE Synpower XL-III 5W-30 4L - Certyfikat

Symbol: 12800738035
188.67
47.17/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Pocztex Kurier 14
Pocztex Punkt 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność
image
image

Jesteśmy certyfikowanym punktem sprzedaży Valvoline - kupując u nas macie Państwo 100% pewność, że olej jest oryginalny i pochodzi z polskiej dystrybucji z bieżących dostaw.

Najwyższej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy o przedłużonej żywotności do pojazdów osobowych – Zapewnia najwyższy stopień ochrony oraz wydłużoną eksploatację najnowszych silników Volkswagena wyposażonych w filtr cząstek stałych (Diesel Particulate Filters – DPF)

SynPower Xtreme XL-III C3 SAE 5W-30 jest specjalnie zaprojektowany do silników Volkswagena spełniających normę Euro IV i V wyposażonych w filtr cząstek stałych (Diesel Particulate Filters – DPF). Omawiany produkt jest zgodny z dosłownie wszystkimi specyfikacjami VW i może być stosowany w silnikach z systemem WIV, zapewniając wydłużoną eksploatację pomiędzy wymianami oleju do 30 000 km lub co 2 lata.

Charakterystyka i zalety:

- Poprzez zastosowanie technologii syntetycznych olejów bazowych, olej silnikowy SynPower Xtreme XL-III C3 zwalcza trzy główne przyczyny obciążeń silnika — ciepło, osady i zużycie.

- Odpowiedni do długich interwałów wymiany oleju, zgodnie ze specyfikacjami BMW, MB i VW.

- Odpowiedni do silników spełniających wymogi normy EURO V z filtrem cząstek stałych.

-Specjalne dodatki chemiczne redukują emisję gazów spalinowych i zwiększają oszczędność paliwa w porównaniu z olejem referencyjnym.

- Wydłuża żywotność silnika oraz filtra cząstek stałych.

- Mniejsze ilości oleju, mniejsze pojemniki, mniej błędów.Umożliwia zmniejszenie liczby niezbędnych olejów.

Zastosowania:

SynPower Xtreme XL-III C3 Motor Oil SAE 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy o przedłużonej żywotności (Long Life III) do silników Volkswagena spełniających normę Euro IV i V wyposażonych w filtr cząstek stałych (Diesel Particulate Filters – DPF). Omawiany produkt jest zgodny z dosłownie wszystkimi specyfikacjami VW i może być stosowany w silnikach z systemem WIV, zapewniając wydłużoną eksploatację pomiędzy wymianami oleju do 30 000 km lub co 2 lata. SynPower Xtreme XL-III C3 SAE 5W-30 może być stosowany w nowoczesnych silnikach benzynowych oraz Diesla VW, AUDI, Seata i Skoda, zapewniając najwyższy stopień ochrony nawet w ekstremalnych warunkach.

SPEŁNIA NORMY:

  • BMW LL-04
  • MB-Approval 229.51
  • Porsche C30
  • VW 50400/50700
  • ACEA C3
  • MB-229.31
Pojemność opakowania 4
Klasa lepkości SAE 5W-30
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również