• PENRITE ENVIRO+ 0W-16 5L

224.00
44.8/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Mało

ENVIRO + HYBRlD 0W-16 to w pełni syntetyczny olej silnikowy klasy premium SAE 0W-16. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w technologii dodatków mid SAPS (popiół siarczanowy, fosfor i siarka)* i zawiera syntetyczny olej bazowy o niskiej lotności, który minimalizuje utratę oleju.

ENVIRO+ HYBRID 0W-16 posiada licencję API (Amerykańskiego Instytutu Naftowego) w celu spełnienia specyfikacji SP Resource Conserving, SN Plus Resource Conserving i ILSAC GF-6B, zapewniając jakość i satysfakcję.

Aplikacja

ENVIRO+ HYBRID 0W-16 przeznaczony jest do stosowania w nowoczesnych 4, 6 i 8+ cylindrowych, wielokrzywkowych, wielozaworowych (w tym VVT), wolnossących, doładowanych i turbodoładowanych, niskoemisyjnych silnikach benzynowych, w tym hybrydach benzynowo-elektrycznych.

ENVIRO+ HYBRID 0W-16 przeznaczony jest do pojazdów napędzanych olejami silnikowymi o niskiej lepkości i jest zoptymalizowany do stosowania w pojazdach hybrydowych LINIO-ELEKTRYCZNYCH, które wymagają tej klasy lepkości lub olejów silnikowych SAE 0W-20. Można go stosować tam, gdzie określono API SP Resource Conserving, SN Plus i ILSAC GF-6B oraz tam, gdzie wymagane są poprzednie specyfikacje SN (2010–2020), SM (2004–2010), a także tam, gdzie wymagana jest specyfikacja zużycia paliwa ILSAC GF-5 Zalecana.

ENVIRO+ HYBRID 0W-16 spełnia najnowszą specyfikację API SP Resource Conserving, zapewniając lepszą kontrolę osadów w turbosprężarce, utlenianie, napowietrzanie, oszczędność paliwa, utrzymanie oszczędności paliwa, ochronę łańcucha rozrządu i zatrzymania na biegu jałowym oraz lepszą ochronę przed zapłonem przy niskich prędkościach (LSPI).

ENVIRO+ HYBRID 0W-16 można stosować tam, gdzie wymagane są oleje zmniejszające zużycie paliwa, np. w Toyota Prius, Honda Civic i Lexus ES3000h. Może być stosowany u producentów pojazdów poprzez:

     Hondy
     Lexusa
     Mitsubishi
     Nissana
     Toyoty

Pojazdy i rodzaj paliwa

ENVIRO+ HYBRlD 0W-16 nadaje się do stosowania w samochodach osobowych, pojazdach z napędem na 4 koła i lekkich pojazdach dostawczych i może być stosowany z benzyną/benzyną, w tym E10. NIE jest przeznaczony do stosowania w pojazdach, które nie są specjalnie zaprojektowane do pracy na olejach silnikowych o niskiej lepkości. Nie można go stosować w pojazdach z silnikiem Diesla ani w motocyklach.

UWAGA: podczas wymiany oleju Penrite zaleca użycie Penrite Engine Flush, szybko działającego, niezawierającego rozpuszczalników preparatu do czyszczenia silnika, który usuwa osady, szlam i zanieczyszczenia z silnika podczas serwisowego spustu oleju. Zawiera dodatek cynku chroniący silnik przed zużyciem, a jego szybko działająca formuła działa już w 10 minut.

Atesty producentów (OEM) i licencje branżowe

     LICENCJONOWANE API
     APISN Plus
     Ochrona zasobów API SP
     ILSAC GF-6B

Poziomy wydajności produktu

     APISN Plus
     API SP
     Ochrona zasobów API SP
     ILSAC GF-6B

Nadaje się do użytku tam, gdzie wymagane są poniższe specyfikacje

     API SN
     API SN Plus Ochrona zasobów

Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 0W-16
Specyfikacja jakościowa API SN PLUS, API SP, API SP-RC, ILSAC GF-6B
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również