• AMSOIL OE 5W-30 3,78L

Symbol: 13849812273
174.84
46.25/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Mało
DOBIERZ OLEJ AMSOIL

Syntetyczny olej silnikowy OE zapewnia 100-procentową syntetyczną ochronę silnika dla zaawansowanych technologii samochodowych, w tym turbosprężarek i wtrysku bezpośredniego. OE został specjalnie opracowany dla dłuższych okresów między wymianami zalecanych przez producentów oryginalnego wyposażenia (OE).

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE zapewnia doskonałą kontrolę zużycia i chroni krytyczne części silnika, takie jak tłoki i krzywki. Taka ochrona jest szczególnie ważna w ekstremalnych warunkach pracy stwarzanych przez dzisiejsze silniki o mniejszej pojemności, które często pracują z olejem o niższej lepkości. Olej silnikowy AMSOIL OE zapewnia 47% więcej ochrony przed zużyciem niż wymaga tego specyfikacja GM dexos1 Gen 2.

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE osiągnął 100-procentową ochronę przed LSPI2 w teście silnika wymaganym przez specyfikację GM dexos1 Gen 2 - podczas pięciu kolejnych testów odnotowano zerowe przypadki.

Syntetyczny olej silnikowy Amsoil OE ma w 100% syntetyczną, czystą strukturę chemiczną, zaprojektowaną w celu usuwania szkodliwych zanieczyszczeń. Syntetyczne oleje bazowe są naturalnie odporne na rozkład chemiczny, co pomaga zapobiegać powstawaniu osadów. Jego dodatki detergentów i środków dyspergujących zapewniają doskonałe właściwości walcowania osadów. Syntetyczny olej silnikowy OE pomaga utrzymać silnik w czystości, zapewnia niezawodność i maksymalną wydajność.

Syntetyczne oleje bazowe i zaawansowany pakiet dodatków sprawiają, że Amsoil OE Synthetic Motor Oil jest idealny dla dzisiejszych silników, skutecznie utrzymując temperaturę pracy na odpowiednim poziomie. Zapobiega tworzeniu się osadów i ogranicza zużycie oleju. Jednolita struktura OE ułatwia rozruch na zimno i szybkie smarowanie komponentów w celu zmniejszenia zużycia podczas rozruchu.

Olej Amsoil OE Synthetic Motor Oil jest licencjonowany przez American Petroleum Institute (API) w celu spełnienia i przekroczenia wymagań powszechnie spotykanych w instrukcjach obsługi. Znakomicie sprawdza się w testowaniu zużycia paliwa, uzyskując dodatkowe oznaczenie „Oszczędzanie zasobów” z API. OE jest również przyjazny dla nowoczesnych systemów kontroli emisji spalin, promując prawidłowe działanie katalizatorów dla optymalnej żywotności i niskiej emisji spalin.

APLIKACJE Amsoil OE 5W-30 (OEF):

  • API SN PLUS (Resource Conserving), SM ...;
  • GM dexos1 Gen 2 (zastępuje LL-A-025, 6094M i 4718M);
  • ACEA A1 / B1, A5 / B5;
  • Chrysler MS-6395;
  • Ford WSS-M2C946-A, WSS-M2C929-A;
  • ILSAC GF-5, GF-4 ...
Pojemność opakowania 3,784
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta CHRYSLER MS-6395, FORD WSS-M2C929-A, FORD WSS-M2C946-A
Specyfikacja jakościowa ACEA A1/B1, ACEA A5/B5, API SN PLUS, ILSAC GF-5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.