• BOSCH C7 ŁADOWARKA PROSTOWNIK

Symbol: 0 189 999 07M
380.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Punkt 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 15
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Średnia dostępność

Ładowarka Bosch C7 12V/24V 7A
Profesjonalna ładowarka z funkcją inteligentnego ładowania i inteligentnej regeneracji akumulatorów. Ładuje wszystkie dostępne współcześnie rodzaje baterii 12V i 24V (żelowe, ołowiowo-kwasowe, AGM, VRLA, otwarte itp.).

* Wariant ładowania 1 "12 V" - ładowanie - samochód/MoBa (14,4 V / 7 A). Przeznaczony do standardowych akumulatorów. Tryb ładowania dla akumulatorów mokrych i większości żelowych. Urządzenie wykonuje ładowanie a po zakończeniu przechodzi w stan podtrzymywania naładowania. Dzięki temu ładowarkę można pozostawić na czas nieokreślony podłączoną do akumulatora. Urządzenie samo zadba o odpowiedni poziom ładowania.

* Wariant ładowania 2 "12 V" - ładowanie - zima/AGM (14,7 V / 7 A). Przeznaczony do akumulatorów w stanie zimnym lub do różnych akumulatorów AGM (z matami nasączonymi elektrolitem). Jak poprzednio urządzenie naładuje akumulator po czym automatycznie przejdzie w stan podtrzymywania naładowania akumulatora.

* Wariant ładowania 3 "12 V" - intensywna regeneracja (16,5 V / 1,5 A). Regeneracja akumulatora. W tym trybie można zregenerować akumulatory, kóre zostały w bardzo krótkim czasie rozładowane. Ładowarka przeprowadza specjalne ładowanie prądem 1500mA przed 3 godziny badając stan akumulatora. Po odzyskaniu przez akumulator częściowego naładowania ładowarka przechodzi w normalny tryb ładowania. W ten sposób można ładować bezpiecznie akumulatory całkowicie rozładowane których nie da się skutecznie naładować klasycznymi ładowarkami.

* Wariant ładowania 4 "12 V" - zasilacz (13,6 V / 5 A). Wspieranie / zasilanie. W tym trybie łądowarkę C7 można wykorzystać jako źródło prądu o maks. natężeniu 6A do zasilania odbiorników takich jak na przykład lampka, lodówka lub inne akcesoria samochodowe. Dodatkowo w tym trybie ładowarkę można wykorzystać jako tymczasowe zasilanie pojazdu na czas wymiany akumulatora. W tym celu należy podłączyć C7 do przewodów zasilających w pojeździe i bezpiecznie odłączyć i wymontować akumulator. W tym czasie C7 będzie podtrzymywać napięcie w instalacji elektrycznej pojazdu dzięki czemu można bezpiecznie przeprowadzić wymianę akumulatora w pojazdach z zaawansowaną elektroniką bez narażania pojazdu na utratę napięcia.

* Wariant ładowania 5 "24 V" - ładowanie cieżarówka (28,8 V / 3,5 A). Przeznaczony do standardowych akumulatorów mokrych i większości żelowych 24V . Ładowarka wykonuje proces ładowania po jego zakończeniu przechodzi automatycznie w stan podtrzymywania akumulatora.

Wariant ładowanie 6 "24 V" - ładowanie cieżarówka - zima/AGM (29,4 V / 3,5 A). Przeznaczony do akumulatorów 24V w * stanie zimnym lub do różnych akumulatorów AGM (z matami nasączonymi elektrolitem). Ładowarka wykonuje proces ładowania po jego zakończeniu przechodzi automatycznie w stan podtrzymywania akumulatora.

Regeneracja: automoatyczne ładowanie impulsowe przy napięciu pomiędzy 7,5 V i 10,5 V . Jest to automatyczna funkcja C7 której nie można wybrać ręcznie. Jeżeli urządzenie wykryje zbyt niskie napięcie akumulatora samoczynnie przejdzie w stan ładowania impulsowego które jest najskuteczniejsze w takiej sytuacji. Po osiągnięciu przez akumulator w trakcie ładowania odpowiednich parametrów C7 automatycznie wróci do wybranego poprzednio sposobu ładowania. Dzięki temu można osiągnąć znacznie lepszy stopień naładowania nie dostępny przy pomocy nawet najlepszych ładowarek klasycznych (nie inteligentnych).

Podtrzymanie: po zakączeniu ładowania wg. wariantów 1-4 automatyczne doładowanie prądem 1,5 A

Funkcja ochrony urządzenia: przez cały okres pracy ładowarka monitoruje szereg parametrów i jeżeli wykryje jakikolwiek problem nie wynikający z samego procesu ładowania (przegrzanie urządzenia, zwarcie itp.) nastąpi automatyczne przejście w stan czuwania. Dzięki temu ładowarki C7 nie da się praktycznie w żaden sposób uszkodzić. Ładowarka jest całkowicie odporna na błędne podłączenie (zwarcie, odwrotna biegunowość).


Dane techniczne :

Ładowanie: 6 warianty, w pełni automatyczne
Zasilanie: 220 - 240V ~50/60Hz
Nap.wyjsciowe: nominalnie: 12/24V
Prad ładowania: 7A lub 3,5 +- 10%
Typy akum.: 12V + 24V kwasowo-ołowiowe (WET, AGM, zel, VRLA)
Pojemn.akum.: 12V => 14Ah-230Ah , 24V => 14Ah-120Ah
Przyłacze 230V: wtyk płaski EU; izolacja gumowa H05RN-F, 2 x 0.75 mm2 - dług. ~ 190cm
Przyłacze 12V: 2 x 2.5 mm2, dług. ~190 cm. Przyłacza: stalowe, w pełni izolowane
Kolor: Szary ( Pantone-425)
Elektronika: sterowanie cyfrowe

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.