• ELF EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30 5L

INNA POJEMNOŚĆ
162.00
32.4/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność
ELF EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30 - Jest najnowocześniejszym olejem silnikowym typu Low SAPS, stworzonym w Technologii Syntetycznej ELF, który jest całkowicie kompatybilny z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi w silnikach benzynowych i Diesla. Specjalna formulacja kompatybilna z systemami oczyszczania spalin.
  • Zalecany jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych najnowszej konstrukcji, w których zastosowano specjalne systemy oczyszczania spalin, umożliwiających spełnienie wymagań normy emisji spalin EURO IV i V.
  • Specjalnie opracowany dla silników benzynowych i wysokoprężnych grupy: Volkswagen, Audi, Seat i Škoda. Zalecany jest również do samochodów marki Mercedes, BMW, Porsche diesel, itd.
  • Do stosowania w jeździe sportowej, miejskiej i po autostradzie, w samochodach osobowych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych

JAKOŚĆ

Aprobaty międzynarodowe
ACEA: C3

Homologacje konstruktorów
VOLKSWAGEN : VW 504.00 / 507.00
BMW: BMW LL-04 (pokrywa wcześniejsze wymagania LL-01 i LL-98)
MERCEDES BENZ: MB-Approval 229.51 (pokrywa wcześniejsze wymagania 229.31)
PORSCHE: C30 

KORZYŚCI

  • Osiąganie w niektórych przypadkach maksymalnych dopuszczalnych przebiegów pomiędzy wymianami sięgających pomiędzy 20 000 a 40 000 km.
  • Dzięki zastosowaniu technologii Low SAP zapewnia całkowitą kompatybilność z filtrami cząstek stałych (DPF, FAP, PF, Itd.) i katalizatorami utleniającymi
  • Bardzo wysoki wskaźnik lepkości zapewniający smarowanie w wysokich temperaturach pracy a doskonała płynność w niskich temperaturach zapewniająca: łatwy rozruch silnika, natychmiastowe smarowanie i ochronę przed zużyciem współpracujących jego części.
  • Wyjątkowa stabilność cieplną i odporność na utlenianie, w połączeniu z doskonałymi właściwościami myjąco-dyspergującymi ogranicza powstawanie laków, nagarów, osadów i szlamów, mogących zanieczyścić wewnętrzne powierzchnie silnika.

 

Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta MB 229.51, PORSCHE C30, VW 504.00, VW 507.00
Specyfikacja jakościowa ACEA C3
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.