• MILLERS OILS CFS 10W-60 NT+ 1L

Symbol: 7965-1
INNA POJEMNOŚĆ
86.85
86.85/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 15
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Mało

Do silników wyczynowych w rajdach, wyścigach, znakomity do jednostek turbodoładowanych. W pełni syntetyczny olej typu full saps, na bazie potrójnych estrów oraz PAO, z optymalnym pakietem dodatków chroniących przed zużyciem ZDDP. Wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nanotechnologii.  Nanodrive drugiej generacji.

W pełni syntetyczny, wyczynowy olej silnikowy z formułą Triple Ester (potrójnych estrów) oraz technologią Nanodrive Ultra Low Friction. Przeznaczony do zmodyfikowanych silników seryjnych, wyczynowych silników samochodów rajdowych, wyścigowych, zarówno z- jak i bez- turbosprężarek. Znakomity dla silników poddawanych maksymalnym obciążeniom, także tych wysokoobrotowych.
Maksymalna stała temperatura pracy: 125 C, chwilowa maksymalna temperatura pracy: 150 C

Przeznaczenie:
Do wyczynowych silników, gdzie najważniejszym kryterium jest maksymalna moc i maksymalna ochrona. Do wszelkich rodzaju sportów motorowych: wyścigów długodystansowych, time attack, wyścigów górskich, wyścigów torowych, rallycross, rajdów, rajdów off-road, baja, itd. Przeznaczony dla profesjonalnych zespołów, ścigających się najwyższym poziomie, gdzie nie ma miejsca na kompromis.

Czym jest NANODRIVE:
NANODRIVE to wielokrotnie nagradzana marka Millers Oils, która wykorzystuje technologię cząstek nano , wykorzystywana w najbardziej obciążonych aplikacjach, gdzie komponenty pracują na granicy swojej wytrzymałości.

Jak to działa:
W olejach silnikowych, technologia NANODRIVE wykorzystuje zaawansowane cząstki nano, oraz formułę potrójnych estrów, w celu znacznej redukcji tarcia , ochrony przed zużyciem, oraz maksymalnej mocy.

Cechy i korzyści:
• w pełni syntetyczny olej, który chroni silnik zarówno w niskiej temperaturze przy rozruchu, jak i w wysokiej temperaturze pracy
• formuła potrójnych estrów działa synergistycznie w celu optymalnej wytrzymałości filmu olejowego oraz ochrony przed zużyciem zapewniającej długą żywotność komponentów
• wykorzystuje technologię NANODRIVE drugiej generacji, co maksymalizuje moc i moment obrotowy
• produkty naszej serii CFS NT+ zapewniają ponad 53% redukcję tarcia*
• redukcja zużycia do 48%*
• wyższa niezawodność dzięki redukcji awarii komponentów

Parametry:
Ciężar właściwy przy 15 C, g/ml:…0,867
Lepkość kinematyczna przy 100 C:…24,3 cSt
Temperatura zapłonu:…>220 C

Pojemność opakowania 1
Klasa lepkości SAE 10W-60
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również