• NESTE PRO C2/C3 5W-30 4L

INNA POJEMNOŚĆ
132.00
33/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Średnia dostępność

W pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany specjalnie do nowoczesnych silników wysokoprężnych i benzynowych samochodów osobowych. Neste Pro C2/C3 5W-30 przekracza kryteria wydajności API SN, SM, SL, SJ oraz ACEA C2 i C3. Przekracza także wymagania producentów oryginalnego sprzętu (OEM), zapewniając wysoką wydajność w zastosowaniach w samochodach osobowych i dostawczych. Ponieważ spełnia jednocześnie dwie normy ACEA C2 i C3, nadaje się do samochodów wielu producentów.

 

Jako olej silnikowy Mid SAPS (zawierający popiół siarczanowy, fosfor i siarkę) pomaga utrzymać trwałość układów kontroli emisji spalin w urządzeniach, w których stosowane są filtry cząstek stałych i inne zaawansowane systemy oczyszczania spalin, a także zmniejsza blokowanie filtrów w celu utrzymania wydajności silnika.

 

Możliwe jest stosowanie Neste Pro C2/C3 5W-30 przy długich okresach między wymianami, ponieważ jest on wytwarzany z wysokiej jakości olejów bazowych o doskonałych właściwościach przeciwutleniających, a mimo to pakiet dodatków w technologii Mid SAPS nadal pozwala na utrzymanie czystości silnika i ochronę silnika przed zużyciem podczas wszystkich okresów między wymianami. Dodatkowo dodane przeciwutleniacze jeszcze bardziej wydłużają okresy między wymianami (zawsze sprawdź zakres okresów między wymianami w instrukcji obsługi samochodu).

 

Starannie dobrane dodatki zawarte w oleju silnikowym oczyszczają silnik z osadów i znacząco ograniczają ich dalsze powstawanie, utrzymując w ten sposób silnik w czystości. Dodatkowe zapobieganie tworzeniu się kwasów, korozji silnika i przedłuża jego żywotność.

 

Neste Pro C2/C3 5W-30 skutecznie chroni silnik przed zużyciem tworząc warstwę ochronną na powierzchniach silnika, wspartą najwyższej jakości dodatkami przeciwzużyciowymi. Dodatkowo dodatki przeciwzużyciowe wraz z modyfikatorami tarcia zmniejszają tarcie wewnętrzne oleju silnikowego, co znacznie poprawia oszczędność paliwa.

 

Doskonała stabilność temperaturowa zwiększa trwałość smarów w wysokich temperaturach i poprawia płynność w niskich temperaturach. Zapobiega to dodatkowo starzeniu się oleju silnikowego i zapewnia ochronę silnika w szerokim zakresie temperatur.

Pojemność opakowania 4
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta BMW LL-01, FIAT 9.55535-S1, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-S3, GM DEXOS2, Opel OV0401547
Specyfikacja jakościowa ACEA C2, ACEA C3, API SL, API SM, API SN
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również