• Oilsyn PEA Tech Petrol Doctor 400ml

Symbol: 12451116123
Brak towaru
122.11
30.53/100 ml
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 15
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Brak towaru
image

NOWOŚĆ od Oilsyn dla użytkowników pojazdów benzynowych także z LPG!

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor jest najsilniejszym skoncentrowanym nowej generacji dodatkiem do paliwa na bazie najnowszych wysokiej aktywności polieteroamin (PEA) oraz innych zastrzeżonych detergentów, który szybko i bezpiecznie usuwa gumy, laki, nagary i depozyty węglowe z układu paliwowego i silnika. Następnie, dodatkowe zaawansowane modyfikatory spalania podwyższają do maksimum wydajność i skuteczność procesu spalania pomagając w usuwaniu i dopalaniu węglowodorowych pozostałości po spalaniu i redukując emisje szkodliwych związków.

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor szybko przywraca utracone osiągi silnika i ekonomikę spalania. Unikalne właściwości pomagają chronić powierzchnie przed dalszym tworzeniem się osadów. Molekuła po molekule bezpiecznie usuwa depozyty z wtryskiwaczy i komory spalania co poprawia efektywność spalania i umożliwia bardziej wydajną pracę systemu kontroli emisji (także sond tlenowych jak i konwerterów katalitycznych).

· Zmywa szkodliwe depozyty i zapobiega ich gromadzeniu się w przyszłości

· Osusza układ paliwowy z wilgoci i wody

· Przywraca wydajność paliwa

· Przywraca ekonomikę spalania

· Przywraca utraconą moc i osiągi

· Wyrównuje pracę na biegu jałowym

· Redukuje szkodliwe emisje

· Chroni układ paliwowy i silnik

· Skutecznie czyszcząc komorę spalania i denka tłoków pomaga zapobiegać zjawisku LSPI

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor zawiera potężną bezpieczną ilość aktywnych PEA  najnowszej generacji i towarzyszących zastrzeżonych składników dla bezpiecznego skutecznego usunięcia osadów w trakcie jednego zastosowania.

Testy praktyczne OILSYN PEA Tech Petrol Doctor dokumentowane były m.in. przez Członków polskiego  Klubu Oil-Club.pl tutaj

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor jest odpowiedni do wszystkich silników benzynowych zasilanych benzynami każdego typu również z domieszkami etanolu E5, E10, E15 itp.

OILSYN PEA Tech Petrol Doctor zawiera bezpopiołowy modyfikator tarcia dla ochrony układu paliwowego oraz silnika, w dawce odpowiedniej do potężnej siły detergentów.

Butelka 400ml wystarcza na 40 do 80 litrów benzyny.

Stosuj co około 8000km lub przynajmniej raz w roku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również