• PENRITE 10 TENTHS RACING 5W-30 PAO/ESTER 5L

370.00
74/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Pocztex Punkt 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Średnia dostępność

Racing 5 to nowoczesny olej silnikowy klasy premium, składający się w 100% z PAO i estrów, syntetyczny SAE 5W-30, BEZ Ścinania. Zawiera najwyższej jakości oleje bazowe PAO i estry z pakietem dodatków przeciwzużyciowych PEŁNEGO CYNKU+ (około 1800+ ppm), zapewniających najwyższą ochronę silnika przed zużyciem.
Wyścigi fabryczne

Produkty Penrite 10 Tenths Racing są używane przez fabryczne zespoły wyścigowe, aby zapewnić najwyższą wydajność i ochronę. Aby odwiedzić naszych partnerów Factory Racing i ambasadorów marki Penrite, kliknij tutaj

Aplikacja

Racing 5 jest przeznaczony do stosowania w nowoczesnych silnikach 4, 6 i 8+ cylindrowych, wielokrzywkowych, wielozaworowych, w tym VVT, wolnossących, doładowanych i turbodoładowanych. Można go stosować w silnikach standardowych i o wysokich osiągach, zarówno podczas zawodów, jak i do normalnego użytku na drogach i w terenie, w szerokiej gamie pojazdów.

Racing 5 zaleca się stosować w pojazdach, w których producent pierwotnie zalecał oleje silnikowe klasy SAE 5W-20 lub SAE 5W-30. Można go stosować tam, gdzie producent wymaga specyfikacji API SN, SM, SL lub wcześniejszych specyfikacji i gdzie wymagane są oleje klasy ILSAC GF-3/GF-4/GF-5. Można go również stosować tam, gdzie zaleca się ACEA A1/B1 (przestarzałe) i ACEA A5/B5 w latach modelowych przed 2017 rokiem.

Racing 5 to olej SAE 5W-30 o niskim współczynniku tarcia, w którym zastosowano specjalny pakiet dodatków i olej bazowy o niskiej lepkości, aby zapewnić dodatkową moc potrzebną w silnikach wyczynowych i wyczynowych. Formuła SHEAR FREE eliminuje utratę lepkości podczas ekstremalnych warunków pracy silnika, zapewniając najwyższą ochronę silnika.

Rodzaje pojazdów i paliw

Racing 5 nadaje się do stosowania w zawodach oraz na drogach w samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych i może być używany z benzyną, LPG, E10, E85 (tylko dla zawodów), gazem powietrznym, metanolem, nitro, metanolem i innymi paliwami. Nie nadaje się do stosowania w silnikach Diesla ani w motocyklach czterosuwowych z mokrym sprzęgłem.
Penrite Dziesięć dziesiątych

Racing 5 sprawdził się w warunkach wyścigowych i zawodów w silnikach wymagających w pełni syntetycznego oleju silnikowego o wysokich osiągach. Jest to produkt wybierany przez wielu zawodników jeżdżących pojazdami wyczynowymi w wyścigach torowych i dragsterach, rajdach, driftach, wspinaczce górskiej, targach, próbach czasowych i regularności.

Spełnia normy:
API SN Chrysler MS-6395 Ford M2C910-A Ford M2C929-A Ford M2C946-A GM 4718M GM 6094M GM 9986231
Nadaje się do użytku tam, gdzie wymagane są poniższe specyfikacje:
  • ACEA A1/B1 (Obsolete)
  • ACEA A5/B5 (PRIOR TO 2017)
  • API SL
  • API SM
Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta CHRYSLER MS-6395, FORD WSS-M2C929-A, FORD WSS-M2C946-A
Specyfikacja jakościowa API SN
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również