• PENRITE ATF 33 TYPE F (Mineral) 4L

Pojemność opakowania 4
Brak towaru
163.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Kurier 14
Pocztex Punkt 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Brak towaru

TF 33 to specjalistyczny, mineralny, pozbawiony tarcia, modyfikowany, czerwony olej do automatycznych skrzyń biegów, przeznaczony do skrzyń biegów typu F, które spełniają specyfikacje M2C33-F lub Ford SQM-2C9007-AA

Aplikacja

ATF 33 przeznaczony jest do stosowania w starszych skrzyniach biegów Forda i układach wspomagania kierownicy, wszędzie tam, gdzie zalecany jest olej Ford Type F lub G. Można go również stosować w manualnych skrzyniach biegów, które wymagają tego rodzaju płynu. Przykłady obejmują automatyczne skrzynie biegów Ford Australia sprzed 1982 r., wszystkie pojazdy Forda sprzed 1980 r., Meteor z serii GA i GB oraz niektóre modele Austin, Citroen, Daihatsu, Daimler, Hillman, Humber, Jaguar, Leyland, MG, Mazda, Nissan (Datsun) , Range Rover, Riley, Rolls Royce, SAAB, Suzuki, Toyota, Triumph, Vanden Plas, Volvo i Wolseley.

ATF 33 nadaje się również do przekładni samochodów typu drag, gdzie wymagany jest płyn modyfikowany bez tarcia. Idealny do stosowania w przekładniach Turbo 350 i 400 oraz innych, które mogą wymagać tego typu płynu w celu poprawy przenoszenia mocy bez poślizgu. Nie należy go stosować tam, gdzie wymagane są płyny typu Dexron® lub Mercon. Nie nadaje się do pojazdów drogowych, gdzie wymagana jest płynna zmiana biegów lub w ramach serwisu gwarancyjnego. Użycie tego produktu w takich przekładniach może spowodować uszkodzenie powierzchni ciernych.

ATF 33 nadaje się do stosowania w samochodach osobowych, lekkich pojazdach dostawczych

UWAGA: Proszę zapoznać się z Przewodnikiem rekomendacji Penrite lub zadzwonić do Penrite, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące korzystania z tego produktu.

FACTORY RACING

Produkty Penrite 10 Tenths Racing są używane przez fabryczne zespoły wyścigowe, aby zapewnić najwyższą wydajność i ochronę. Aby odwiedzić naszych partnerów Factory Racing i ambasadorów marki Penrite, kliknij tutaj

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również