• PENRITE MULTI-VEHICLE ATF LV 4L

Pojemność opakowania 4
Brak towaru
175.00
43.75/1L
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Brak towaru

ATF Multivehicle LV to najnowszej generacji, w pełni syntetyczny olej do automatycznych skrzyń biegów przeznaczony do wielu pojazdów, o niskiej lepkości, spełniający wymagania norm Ford MERCON®-LV i GM DEXRON®-Vl, a także wielu innych specyfikacji producentów. Jest to olej do automatycznych skrzyń biegów o zaawansowanej formule, zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności i wyjątkowej odporności na wysokie temperatury, zapewniający 2,5 razy większą trwałość płynnej zmiany biegów przez cały okres eksploatacji płynu w porównaniu ze standardowym testem przeciwdrgawkowym.
Aplikacja

ATF Multivehicle LV nadaje się do długotrwałego stosowania w automatycznych skrzyniach biegów 4, 5 i 6 + w samochodach osobowych, pojazdach z napędem na 4 koła i lekkich pojazdach użytkowych.

ATF LV jest szczególnie odpowiedni do stosowania w przekładniach GM Hydra-Matic, wymagających GM DEXRON®-Vl od roku 2006, takich jak seria Holden VE/VF, a także w późnych modelach przekładni Forda wymagających Ford MERCON®-LV, stosowanych w Ford Kuga benzyna 1.6 4WD, diesle Territory SZ i modele Ford Ranger PX. Można go także stosować w pojazdach Toyota/Lexus wymagających płynów typu WS, pojazdach Kia/Hyundai/Mitsubishi wymagających SP-IV oraz w innych zastosowaniach, w których wymagane są płyny o niskiej lepkości. Należą do nich niektóre modele Nissana, Hondy i BMW.

ATF LV jest wstecznie kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi zaleceniami GM DEXRON®. Można go stosować do uzupełniania układów wymagających olejów do automatycznych skrzyń biegów starszych specyfikacji, takich jak DEXRON®-III, MERCON®, JWS 3309 (typ T-IV), LT 71141, Chrysler ATF +4 i wiele innych. Nadaje się również do układów wspomagania kierownicy wymagających oleju do automatycznych skrzyń biegów, a także do sprężarek łopatkowych i śrubowych oraz układów hydraulicznych wymagających oleju ISO 32.

Notatka:

     ATF LV Zastępuje ATF DX Vl
     Nie stosować w 6- i 8-biegowych skrzyniach biegów ZF lub 7-biegowych skrzyniach Mercedes Benz
     Informacje na temat odpowiednich zastosowań można znaleźć w Przewodniku rekomendacji Penrite

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również