• PENRITE SHIFT EZE 125ml dodatek do skrzyni biegów manualnej

92.00
73.6/100ml
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Kurier 14
Pocztex Punkt 14
InPost Paczkomaty 15
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Średnia dostępność

SHIFT EZE to dodatek do oleju przekładniowego i przekładniowego na bazie PTFE (teflonu) i molibdenu, który poprawia jakość zmiany biegów w ręcznych skrzyniach biegów i wycisza hałaśliwe układy przekładni układu napędowego, takie jak skrzynie rozdzielcze i mechanizmy różnicowe. Poprawia wydajność przy zmianach na zimno i zapewnia zwiększoną ochronę ładunku podczas zawodów i w sytuacjach ekstremalnych obciążeń.

Aplikacja

SHIFT EZE jest przeznaczony do stosowania we wszystkich typach ręcznych skrzyń biegów, mostów pędnych i skrzyń rozdzielczych. Można go mieszać z mineralnymi, półsyntetycznymi i w pełni syntetycznymi olejami przekładniowymi, w tym z olejami przekładniowymi zawierającymi dodatki ograniczające poślizg do mechanizmów różnicowych oraz z olejami silnikowymi stosowanymi w ręcznych skrzyniach biegów.

SHIFT EZE jest idealny do codziennego użytku w ręcznych skrzyniach biegów, aby poprawić jakość zmiany biegów i wydajność skrzyni biegów przy zmianie biegów na zimno. Można go stosować w leczeniu ostrych problemów ze zmianą biegów, nadmiernym hałasem i piskiem skrzyni biegów, a także jako płyn konserwacyjny w zalecanych odstępach czasu między przeglądami, aby poprawić płynność i żywotność skrzyni biegów. Może być również stosowany jako dodatek LSD (mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu), aby zapobiec drganiom i zapewnić płynną pracę mechanizmów różnicowych typu sprzęgłowego. Można go stosować ze starym lub nowym płynem do skrzyni biegów

Jak używać

Informacje na temat pojemności skrzyni biegów, mostu pędnego lub skrzynki rozdzielczej można znaleźć w Przewodniku po produktach Penrite lub Instrukcji użytkownika.

Skrzynia biegów, skrzynia biegów i skrzynki rozdzielcze

Do wstępnej obróbki – dodać 250 ml na każde 2,5 litra oleju przekładniowego.

Do konserwacji dodać 125ml na 2 litry oleju przekładniowego.

Wlać zawartość bezpośrednio do skrzyni biegów, mostu pędnego lub skrzynki rozdzielczej.

Różnice

Dodawaj, aż do usunięcia drgań różnicowych.

Proszę zanotować -

NIE NADAJE się do stosowania, gdy jako płyn do manualnej skrzyni biegów stosowany jest ATF (płyn do automatycznych skrzyń biegów).

NIE NADAJE się do stosowania w skrzyniach biegów motocyklowych z mokrym sprzęgłem.

NIE stosować w automatycznych skrzyniach biegów. Do tych zastosowań należy użyć dodatku Penrite 4297.

Produkt może zmieniać kolor z upływem czasu, w zależności od częstotliwości narażenia na działanie powietrza. Nie będzie to miało wpływu na działanie produktu.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również