• Soft99 Ultra Glaco 70ml - niewidzialna wycieraczka

85.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 15
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Średnia dostępność

Ultra Glaco – widoczność przez cały rok

Spośród płynnych wycieraczek Soft99 nie ma wytrzymalszej od Ultra Glaco. Zaawansowana technologicznie formuła Ultra Glaco gwarantuje 12 miesięcy odpychania wody z szyb, zredukowaną konieczność korzystania z wycieraczek oraz niezmiennie doskonałą widoczność podczas jazdy w trudnych warunkach. To nie tylko zwiększony komfort prowadzenia, ale także podwyższone bezpieczeństwo na drodze, zarówno dla ciebie, twoich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 5

Technologia Fusso na twoich szybach

Ultra Glaco swoją niedoścignioną trwałość, sięgającą 12 miesięcy, a także odporność na trudne warunki użytkowania i silną chemię, zawdzięcza unikalnej technologii Fusso, polegającej na wykorzystaniu polimerów fluorowych. Tych samych, które zapewniły naszemu najpopularniejszemu woskowi do lakieru, Fusso Coat 12 Months, niemal legendarny status. Mimo zaawansowanej technologii, aplikacja Ultra Glaco to żaden kłopot, i wykonasz ją bez trudu w garażu lub podczas bezwietrznej pogody.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 6

Jak działa Ultra Glaco?

Podczas jazdy w deszczu, Ultra Glaco, odpycha wodę już przy prędkości 45-60 km/h. Dzięki płynnej wycieraczce Glaco widzisz więcej, rośnie komfort z jazdy i zwiększa się poziom widoczności i bezpieczeństwa. Ultra Glaco działa przez cały rok, ograniczając przywieranie brudu i ułatwiając bieżącą pielęgnację pojazdu – wiosną i latem pozwala łatwo usuąć z szyb resztki owadów, a zimą ogranicza lub uniemożliwia przywieranie szronu i lodu.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 7

Kompleksowy proces aplikacji płynnej wycieraczki

Przed aplikacją powłoki Glaco, zatroszcz się o dobre przygotowanie szyby aby uzyskać możliwe trwałe wiązanie produktu ze szkłem. Koniecznie wykonaj głębokie czyszczenie korzystając z jednego z dwóch produktów w formie mleczka – Glaco Glass Compound Roll On lub Glass Compound Z. Do codziennej pielęgnacji szklanych powierzchni, polecamy środek do szyb z dodatkiem wspomagającym hydrofobowość, czyli Glaco de Cleaner, który będzie działał jak odżywka – czyścił i podbijał przeciwdeszczowy efekt Glaco.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 8

Z Glaco widzisz więcej i reagujesz szybciej

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 9

Woda osadzająca się na niezabezpieczonej szybie i zniekształca wiązki światła. Widzisz gorzej, niewyraźnie lub wcale! Rozwiązaniem jest Glaco. Jak to działa? Niewidzialna powłoka formuje wodę w idealnie okrągłe krople i silnie je odpycha. Resztę pracy wykonuje pęd powietrza, który zdmuchuje krople z szyb pozostawiając je przejrzyste nawet podczas największej ulewy.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 10
Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 11

Dzięki Glaco możesz ograniczyć użycie wycieraczek, a nawet jechać bez ich użycia! Mniej cykli pracy wycieraczek to mniej wysilony wzrok, lepsza koncentracja, większy komfort jazdy i zwiększona żywotność tych elementów pojazdu.

Zwiększ swoje szanse w awaryjnych sytuacjach

Podczas awaryjnych sytuacji na drodze ułamki sekund potrafią zadecydować o zdrowiu lub życiu – Twoim, Twoich współpasażerów i innych uczestników ruchu. Zasada jest prosta: im lepiej widzisz, tym szybciej reagujesz.

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 12

Zatrzymanie z 50 km/h

Ultra Glaco, płynna wycieraczka, 70 ml 13

Natężenie światła reflektora z powłoką Glaco i bez

Dobra widoczność to nie tylko przejrzyste szyby

Czy wiesz, że technologię Glaco możesz wykorzystać także na kloszach reflektorów? Glaco Blave odpycha wodę oraz brud, dzięki czemu wiązka światła nie napotyka przeszkód. Reflektor zabezpieczony powłoką świeci z natężeniem większym o nawet 50 luksów.

Sposób użycia

image Porada
Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia szyby jest sucha.
1 Przed użyciem dokładnie umyj pojazd szamponem o neutralnym pH i oczyść szyby za pomocą dedykowanego środka – Glaco Compound Roll On lub Compound Z.
2 Aplikuj produkt na szybie równomiernie, krzyżowymi ruchami.
3 Poczekaj, aż na powierzchni szyby pojawi się widoczny biały osad.
4 Wypoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą.
image Porada
Dla uzyskania maksymalnej trwałości chroń szyby przed kontaktem z wilgocią przez ok. 12 godzin po aplikacji.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również