• TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 5L

INNA POJEMNOŚĆ
170.00
34/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Mało

TECHNOLOGIA

W dzisiejszych czasach silniki pracują w wysokich temperaturach i przy dużych ciśnieniach roboczych. Sprzyja to utlenianiu oleju i wpływa negatywnie na strukturę molekularną, co prowadzi do zwiększenia oporów, zanieczyszczeń i osadów w silniku.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 z technologią ART (Age Resistance Technology) to zaawansowana, bardzo nowoczesna formuła zapewniająca doskonałe właściwości przeciwutleniające i przeciwzużyciowe oleju silnikowego, co zapewnia doskonałą ochronę przed tworzeniem się szlamu, osadów i zużyciem silnika.

 

ZASTOSOWANIE

Olej typu Low SAPS, o niskiej zawartości popiołów, w technologii syntetycznej stworzony specjalnie dla silników marek PEUGEOT, CITROËN i DS. Poprawia oszczędność paliwa i optymalizuje pracę układów oczyszczania spalin, takich jak filtr cząstek stałych.
• TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 to specjalny paliwooszczędny olej drugiej generacji: może być używany we wszystkich silnikach Diesla, zarówno starszych jak i obecnych. Jest odpowiedni także do większości silników benzynowych.
• TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia skutecznego działania filtrów cząstek stałych i nadaje się również do stosowania z innymi systemami oczyszczania spalin.
• TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 jest odpowiedni do stosowania w najbardziej wymagających planach serwisowych i najtrudniejszych warunkach jazdy (autostrada, gęsty ruch miejski itp.).
Quartz Ineo ECS 5W-30
Olej silnikowy

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW
⚫ Wydłużona żywotność filtrów cząstek stałych: Maksymalizuje wydajność filtra cząstek stałych, chroni go przez całkowitym zapchaniem (zawiera o 50% mniej składników metalicznych niż olej standardowej technologii)
⚫ Paliwooszczędność: Oszczędność paliwa aż do 6% podczas rozruchu, oszczędność paliwa średnio 2,5% podczas mieszanych warunków w porównaniu do oleju referencyjnego w teście ACEA (test odbyty na silniku Citroën C4 1.6 HDi).
⚫ Ochrona środowiska: ”ECS- Emission Control System” obniża emisję CO2 oraz innych zanieczyszczeń. Oprócz zwiększenia wydajności filtra cząstek stałych, niższe zużycie paliwa oznacza niższą emisję CO2. Niska zawartość fosforu i siarki zapewnia doskonałą ochronę systemom oczyszczania spalin, optymalizuje ich żywotność. Emisje NOx są również kontrolowane i obniżane.

SPECYFIKACJE MIĘDZYNARODOWE
✓ ACEA C2

HOMOLOGACJE KONSTRUKTORÓW
✓ PSA PEUGEOT CITROËN: B71 2290 (2016)
✓ Odpowiedni dla TOYOTA

Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta PSA B71 2290
Specyfikacja jakościowa ACEA C2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.