• TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 5L

INNA POJEMNOŚĆ
173.00
34.6/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność

TECHNOLOGIA

W dzisiejszych czasach silniki pracują w wysokich temperaturach i przy dużych ciśnieniach roboczych. Sprzyja to utlenianiu oleju i wpływa negatywnie na strukturę molekularną, co prowadzi do zwiększenia oporów, zanieczyszczeń i osadów w silniku.

TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 z technologią ART (Age Resistance Technology) to zaawansowana, bardzo nowoczesna formuła zapewniająca doskonałe właściwości przeciwutleniające i przeciwzużyciowe oleju silnikowego, co zapewnia doskonałą ochronę przed tworzeniem się szlamu, osadów i zużyciem silnika.
TOTAL QUARTZ z technologią ART,
Zachowaj młodość silnika na dłużej.

ZASTOSOWANIE

Nowoczesny olej silnikowy, typu Low SAPS, stworzonym w Technologii Syntetycznej TOTAL aby spełnić wymagania techniczne pojazdów VOLKSWAGEN, MERCEDES i BMW. Dzięki właściwościom nowoczesnej technologii optymalizuje działanie systemów oczyszczania spalin, takich jak filtry cząstek stałych (DPF).

TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 nadaje się do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych, w tym najnowszych, spełniających w szczególności normy emisji zanieczyszczeń Euro VI. Olej ten optymalizuje pracę systemów oczyszczania spalin, w szczególności filtry cząstek stałych (DPF).

Olej o klasie lepkości 5W-30 nadaje się do najbardziej surowych warunków użytkowania (jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda po mieście i autostradzie).

Jego technologia Low SAPS (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki) sprawia, że jest to najlepszy środek smarny do optymalnego działania silników nowoczesnych wyposażonych w urządzenia oczyszczania spalin.

 

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW
⚫ Redukcja wpływu na środowisko: TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 zapewnia optymalne działanie trójdrożnych reaktorów katalitycznych i filtrów cząstek stałych, które obniżają emisję NOx, HC, CO i cząstek stałych oraz zapewniają zgodność z poziomami osiągów wymaganymi przez producentów i normami środowiskowymi Euro VI.
⚫ Długowieczność systemów oczyszczania spalin: Ten olej wydłuża żywotność systemów oczyszczania spalin, zapobiegając zatykaniu się i napełnianiu filtrów DPF i trójdrożnych katalizatorów.
⚫ Ochrona silnika i czystość: Doskonała odporność na zmiany temperatury gwarantuje trwałość części silnika i optymalną wydajność w każdych okolicznościach.
⚫ Dłuższe odstępy między wymianami oleju: TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 spełnia najbardziej wymagające plany serwisowe producenta, umożliwiając wyjątkowo długie okresy wymiany oleju.

Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta MB 229.51, PORSCHE C30, VW 504.00, VW 507.00
Specyfikacja jakościowa ACEA C3, API SN
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.