• TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 5L

INNA POJEMNOŚĆ
170.00
34/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność

T E C H N O L O G IA
Te c h n o l o g i a A g e - R e s i s t a n c e

Olej nowej generacji zapewniający wyjątkową ochronę.
Technologia Age-Resistance zapewnia specjalistyczną ochronę, aby sprostać codziennym wyzwaniom w długim okresie czasu.
Technologia Age-Resistance oferuje niezrównaną ochronę silnika. Unikalne połączenie hiperaktywnych molekuł tworzy mocny, gruby film olejowy na wszystkich częściach silnika. Silniki są całkowicie chronione przed różnymi wyzwaniami, od zużycia po utlenianie oleju, nawet w ekstremalnych temperaturach

Z A S T O S O WA N I E

TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 z technologią ART (Age Resistance Technology) o zaawansowanej formule, która wzmacnia właściwości antyoksydacyjne oleju silnikowego, oferując tym samym wysoką ochronę przed tworzeniem się osadów.

TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 to zaawansowany syntetyczny olej silnikowy o niskiej zawartości popiołów siarczanowych, opracowany specjalnie w celu spełnienia najnowszych wymagań technicznych pojazdów z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi produkowanych przez RENAULT lub wyposażonych w silniki RENAULT.

TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 jest zgodny z najnowszą normą ACEA C3. Ten olej o lepkości 5W-30 jest odpowiedni do najcięższych warunków użytkowania. Jego specjalna formuła jest odporna na najbardziej ekstremalne zmiany temperatury pracy. Szczególnie dobrze sprawdza się w nowoczesnych silnikach wielozaworowych wyposażonych w turbosprężarki i bezpośredni wtrysk paliwa.
Technologia Low SAPS (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki) sprawia, że jest to środek smarny, który optymalnie sprawdza się w silnikach wyposażonych w urządzenia oczyszczania spalin jak filtry cząstek stałych.

K O R Z Y Ś C I D L A U Ż Y T K O W N I K A
• Zmniejszony wpływ na środowisko: TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 zapewnia optymalne funkcjonowanie systemów oczyszczania spalin oraz wysokie właściwości Fuel Economy.
• Żywotność systemów oczyszczania spalin: Olej ten wydłuża żywotność systemów systemów oczyszczania spalin poprzez zapobieganie zatykaniu się i napełnianiu filtrów DPF i katalizatorów.
• Ochrona i czystość silnika: Jego doskonała odporność na zmiany temperatury gwarantuje długowieczność części silnika i optymalny poziom wydajności w każdych warunkach.
• Dłuższe okresy między wymianami oleju: TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 spełnia wymagania RENAULT, pozwalając na wyjątkowo długie okresy między wymianami.

SPECYFIKACJE MIĘDZYNARODOWE
• ACEA C3

APROBATY PRODUCENTÓW
• RENAULT RN17 (Wstecznie kompatybilny z RN0700
SAE 5W-30
i RN0710)

Pojemność opakowania 5
Norma producenta RENAULT RN17
Specyfikacja jakościowa ACEA C4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.