• TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 5L

INNA POJEMNOŚĆ
217.00
43.4/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność

QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20

T E C H N O L O G IA

E C O - S C I E N C E T E C H N O L O G Y
Efektywna dbałość o silnik dla maksymalizacji osiągów.
Technologia Eco-Science poprawia żywotność i wydajność silnika, optymalizuje go pielęgnuje i zmniejsza zużycie paliwa.
Technologia Eco-Science jest ostatnim przełomem firmy Total Lubrifiants. Jej najnowocześniejsze, hiperaktywne cząsteczki zostały zaprojektowane w celu natychmiastowej regeneracji i odtworzenia wyjściowej struktury, czyniąc je odpornymi na degradację fizyczną i chemiczną. Utlenianie oleju jest zminimalizowane, a oszczędność paliwa i osiągi silnika maksymalizowane.
Technologia Eco-Science oferuje długotrwałą czystość i ochronę przed starzeniem się, a także znaczne oszczędności paliwa. Mniejsze zużycie paliwa przekłada się na mniejszą emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

Z A S T O S O WA N I E

TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 jest zaawansowanym syntetycznym olejem silnikowym, opracowanym i stosowanym w fabrykach PSA PEUGEOT CITROËN do pierwszego zalania oraz obsługi posprzedażnej.
Ten syntetyczny olej silnikowy kontrolując poziom zanieczyszczeń zapewnia silnikom najlepszą możliwą ochronę przed zużyciem i zatykaniem kanałów olejowych.
Systemy oczyszczania spalin, wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w naprawie, są również chronione przez długi czas dzięki formule "Low SAPS" (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki). Zastosowanie tego oleju może pomóc w uzyskaniu oszczędności paliwa bez konieczności zmiany stylu jazdy. Nadaje się również do najbardziej wymagających warunków jazdy (jazda od drzwi do drzwi, jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda po mieście i autostradzie itp.)
TOTAL QARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 szczególnie dobrze nadaje się do stosowania z najnowszymi silnikami PSA (DV5R i EB2DT), a szczególnie tymi wyposażonymi w technologie BLUE HDi, PureTech wykorzystującymi Stop & Start.

K O R Z Y Ś C I D L A U Ż Y T K O W N I K Ó W


•Zmniejszone oddziaływanie na środowisko: Oszczędność paliwa na poziomie 3,7% zmierzona w oficjalnym teście ACEA M111 FE. Stanowi on gwarancję spełniania wszystkich poziomów wydajności deklarowanych przez PEUGEOT, CITROËN i DS w odniesieniu do standardów ochrony środowiska.

• Ochrona systemów kontroli zanieczyszczeń: Ten olej silnikowy optymalizuje sposób działania trójdrożnych katalizatorów i filtrów cząstek stałych, zapobiegając ich zapychaniu się osadami sadzy lub szlamu. Zmniejsza to emisję cząstek stałych, w szczególności NOx, HC i CO.
• Ochrona i czystość silnika: Ten olej oferuje najlepszą możliwą ochronę w swojej kategorii przed zużyciem i tworzeniem się osadów, gdy tylko uruchomi się silnik.
• Łatwiejszy rozruch zimnego silnika: Klasa 0W-20, wraz ze specjalnymi dodatkami, ułatwia rozruch zimnego silnika, nawet w bardzo niskich temperaturach (testy walidacyjne przeprowadzane do -40°C).
• Okresy wymiany oleju: TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 zachowuje wszystkie swoje właściwości, w zgodnie z planami serwisowymi zalecanymi przez PEUGEOT, CITROËN i DS

SPECYFIKACJE MIĘDZYNARODOWE

• ACEA C5

SPECYFIKACJE KONSTRUKTORÓW

  • PSA B71 2010
  • OV 040 1547 - A20
  • Fiat 9.55535-DM1
Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 0W-20
Norma producenta FIAT 9.55535-DM1, OV 040 1547 - A20, PSA B71 2010
Specyfikacja jakościowa ACEA C5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.