• TOTAL QUARTZ INEO C4 5W-30 5L

INNA POJEMNOŚĆ
194.00
38.8/1L
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Pocztex Punkt 14
Pocztex Kurier 14
InPost Paczkomaty 17
InPost Kurier 17
Pocztex Kurier - pobranie 25
InPost Kurier - pobranie 27
Dostępność Duża dostępność

TECHNOLOGIA
Technologia Age-Resistance

Olej nowej generacji zapewniający wyjątkową ochronę.
Technologia Age-Resistance zapewnia specjalistyczną ochronę, aby sprostać codziennym wyzwaniom w długim okresie czasu.
Technologia Age-Resistance oferuje niezrównaną ochronę silnika. Unikalne połączenie hiperaktywnych molekuł tworzy mocny, gruby film olejowy na wszystkich częściach silnika.
Silniki są całkowicie chronione przed różnymi wyzwaniami, od zużycia po utlenianie oleju, nawet w ekstremalnych temperaturach

ZASTOSOWANIE

QUARTZ INEO C4 5W-30 to olej na bazie wyprodukowanej w zawansowanej technologii syntetycznej typu Low SAPS. Jego innowacyjna formulacja jest doskonale dostosowana do potrzeb silników Diesela marki RENAULT, MB i FIAT, które wymagają oleju o specyfikacji ACEA C4.

QUARTZ INEO C4 5W-30 jest odpowiedni do większości silników wysokoprężnych, w tym najnowszych, spełniających normy redukcji emisji zanieczyszczeń Euro 6.

Ten olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej zapewnia silnikom najlepszą możliwą ochronę przed zużyciem i zatykaniem układy oczyszczania spalin, które są wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w naprawie, są również chronione przez długi czas dzięki formule "Low SAPS" (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki).

Ten olej o lepkości 5W-30 jest odpowiedni do najcięższych warunków użytkowania (jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda miejska i po autostradzie).

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA
• Zmniejszony wpływ na środowisko: QUARTZ INEO C4 5W-30 został opracowany w celu ochrony systemów oczyszczania emisji, takich jak filtr cząstek stałych. Emisja zanieczyszczeń jest zatem zredukowana (HC, NOx, CO, cząstki stałe...)
• Długowieczność silnika: Olej ten zapewnia optymalną trwałość silnika dzięki swoim właściwościom przeciwzużyciowym, które chronią najbardziej wrażliwe części silnika.
• Ochrona i czystość silnika: Jego doskonała odporność na zmiany temperatury gwarantuje wyjątkową ochronę silnika i optymalny poziom osiągów w każdych warunkach.
• Dłuższe okresy między wymianami oleju: QUARTZ INEO C4 5W-30 spełnia wymagania producentów pojazdów na stosowanie wymagających planów serwisowych, umożliwiając wyjątkowo długie okresy między wymianami oleju.

SPECYFIKACJE MIĘDZYNARODOWE
• ACEA C4

APROBATY PRODUCENTÓW1
• RENAULT: RN 0720
• MERCEDES-BENZ: MB 226.51
• MERCEDES-BENZ: MB 229.51
• FIAT: 9.55535-S4 - poziom

Pojemność opakowania 5
Klasa lepkości SAE 5W-30
Norma producenta MB 226.51, MB 229.51, RENAULT RN0720
Specyfikacja jakościowa ACEA C4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również